Scientific Irrigation / Multi Sezonas / Automatinis žemės ūkio Drip Line

Drėkinimo lašelinė linija Techninės lašinimo drėkinimo linijos ypatybės yra šios: 1. Valdymo sistema yra stabili ir veikia patogiai. 2. Dripper Material yra nauja medžiaga, kuri yra pakankamai patvari, kad būtų galima naudoti ne mažiau kaip dvejus metus. 3.Vakuuminis vandens rezervuaras, ir aušinimo įrenginys yra visi priimti ...
Product description

Drėkinimo lašelių linija

Techninės lašinimo drėkinimo linijos ypatybės yra tokios:

1. Valdymo sistema yra stabili ir veikia patogiai.

2. Dripper Material yra nauja medžiaga, kuri yra pakankamai patvari, kad būtų galima naudoti ne mažiau kaip dvejus metus.

3. Vakuuminis vandens rezervuaras ir aušinimo įtaisas taiko nerūdijančio plieno apdorojimo technologiją, kad būtų galima tiksliau suvynioti ir stabilizuoti vakuumo stabilumą.

4. Dvigubo turbininio juostos, kurios stiprus sukibimas veikia sklandžiai, važiavimo greitis gali būti sureguliuotas sinchroniškai, atsižvelgiant į jo gamybos greitį.

Kai rinkos paklausa sparčiai auga, mes pradėjome kombinuotą drėkinimo gamybos liniją, kurią pasirinkome klientams. Mūsų lašinamoji linija yra sukurta ir išbandyta, kad atsistotų nuo atšiaurių cheminių medžiagų, UV spindulių ir žala, kurią gali sukelti ūkio įranga, todėl jums suteikiama daug nerimo laiko.


Hot Tags: Mokslinis drėkinimas / daug sezono / automatinis žemės ūkio lašėjimo linija, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, didmeninė prekyba, pigūs, žemos kainos
Susiję produktai
Tyrimo

Visos teisės saugomos © Tiandzinas Huaxushengtai Technology Co, Ltd Visos teisės saugomos.Telefono: +86-22-63832001